Struktura

 

Nejvyšším orgánem YMCA Ostrava Poruba je Valná schůze. Ta jednou ročně volí výbor a revizní komisi. Výbor se schází minimálně 5x ročně.

Navenek je organizace zastupována vždy dvěma statutárními zástupci. Kromě předsedy, místopředsedy a hospodáře je jím také sekretář , který je de facto výkonný ředitel organizace, jehož zodpovědností je zajistit fungování organizace po všech stránkách. Tato pozice v sobě tedy zahrnuje funkce finančního, marketingového, programového i PR manažera.  Nápomocná (především v programové oblasti) je mu tzv. pracovní skupina, jmenovaná výborem, se kterou sekretář průběžně konzultuje aktuální dění a případné problémy.

YMCA OP je kolektivním členem YMCA v ČR, ze kterého jí plynou práva a povinnosti vyplývající z jejich stanov. Má svého zástupce v ústředním výboru YMCA v ČR a účastní se také na jednáních dalších orgánů YMCA v ČR (grantová komise…). Jedenkrát ročně vysílá své zástupce také na Valné shromáždění YMCA V ČR.
 

AKCE
Po Út St Čt So Ne

AKTUALITY

25.09.2016

Mládeži přístupno! Letos festival YOUTH4YOUTH rozproudí ostravskou náplavku!

Nové zážitky, atmosféra, lidé, hudba, příběhy. YOUTH4YOUTH je po roce zase zpět! Jedinečný festival je určen pro mladé lidi, kteří chtějí objevit něco nového, poslechnout si neotřelou hudbu, poznat nové lidi a především zažít neopakovatelnou atmosféru! Na tento nabitý festival můžete zavítat již 15. října, a to rovnou do třech klubů.

 

03.12.2014

Proběhl 7. ročník festivalu Youth4You(th)

Poslední říjnovou sobotu se v multižánrovém centru Cooltour a sousedním klubu Marley na Černé Louce uskutečnil již sedmý ročník multižánrového festivalu Youth4Youth. Tiskovou zprávu z akce najdete v sekci Dokumenty. Festival byl podpořen z rozpočtu statutárního města Ostrava. 

 

 
Ymca
Akademická YMCA, Na Poříčí 12, Praha 1
YMCA Braník, , Praha
YMCA Brno, Kounicova 3, Brno
YMCA DAP, , YMCA DAP
YMCA Děčín, , Děčín
YMCA Familia, Na Poříčí 12, Praha 1
YMCA Hradec Králové, Šafaříkova 666, Hradec Králové
YMCA Husinec, , Husinec
YMCA Jindřichův Hradec, , Jindřichův Hradec
YMCA Klatovy, ,
YMCA Letohrad, ,
YMCA Liberec, , Liberec
YMCA Mělník, ,
YMCA Neveklov, , Neveklov
YMCA Olomouc, Šafaříkova 7, Olomouc
YMCA Orlová, Palackého 787, Orlová
YMCA Ostrava - Poruba, Rošického 106, Ostrava
YMCA Plzeň, ,
YMCA Podivín, ,
YMCA Praha, Na Poříčí 12, Praha
YMCA Setkání, ,
YMCA Sever, ,
YMCA SKAUT, ,
YMCA Strmilov, ,
YMCA Třebechovice, ,
YMCA v ČR - ústředí, Na Poříčí 12, Praha 1
YMCA v Ústí nad Labem, Hradiště 4, Ústí nad Labem
YMCA Živá rodina, Na Poříčí 12, Praha 1
YMCA Znojmo, ,